MORAWA najlepsza na Podkarpaciu.

Reprezentacja Gimnazjum Morawa w koszykówce dziewcząt zwyciężyła w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do tych zawodów dziewczęta dostały się wygrywając kolejno turniej powiatowy , rejonowy i baraże.  W finale rozgrywanym na przemyskiej hali nasza drużyna pokonała w walce o finał SP 9 Stalowa Wola 68 : 21 oraz w meczu o 1 miejsce SP 55 Rzeszów 57:39. MVP turnieju została Kasia Józwik z Morawy. Trzon naszej drużyny stanowią reprezentantki Basket-Go, trenowane przez Agatę i Grzegorza Gorzelników. Sukces jest tym większy ,że drużyna z Rzeszowa to dziewczęta uczęszczające do klasy mistrzostwa sportowego. Gratulujemy i jesteśmy dumni!!!

Drużyna wystąpiła w składzie:Julia Gorzelnik,Kasia Józwik,Wiktoria Semko,Maria Kochmańska,Ola Kochanowicz,Wiktoria Zarzycka,Paulina Pogorzelec,Oliwia Brylonek,Julia Czernecka i Anna Podkowa.